Kruszywa - Internetowy Skład Opału "GWÓŹDŹ"

Przejdź do treści
Kora kamienna Gnejs


Prowadzimy hurtową oraz detaliczną sprzedaż kory kamiennej Gnejs (frakcje 11-32 i 32-62):
- luzem,
- pakowaną w Big Bag,
- workowaną po 25kg.

Kora kamienna to rodzaj kamienia ogrodowego, którego największą zaletą jest trwałość i odporność na niekorzystne czynniki atmosferyczne takie jak: wiatr, deszcz czy mróz. Dzięki swym cechom przetrwa w niezmienionej formie przez wiele lat. Gnejsowa kora kamienna to wygodny w użyciu, w pełni naturalny kamień, który można łączyć z innymi frakcjami, tworząc urozmaicone, unikatowe kompozycje.

Gnejs nie ulega rozkładowi, nie ma więc potrzeby uzupełniania materiału. Ponadto charakteryzuje się wysoką przepuszczalnością, co czyni go materiałem bardzo praktycznym, chroni ziemię przed utratą wilgoci, zapobiegając równocześnie rozwojowi chwastów, co zapewnia roślinom bardzo korzystne warunki do wzrostu.

Kora kamienna to świetne połączenie estetyki z funkcjonalizmem. Idealnie nadaje się do wykończenia rabat, ścieżek czy do podsypania drzew i krzewów. Gnejsowa kora kamienna to materiał bardzo prosty w użyciu, jest niezwykle uniwersalny, może służyć do zaaranżowania ogrodu zarówno w stylu klasycznym jak i nowoczesnym.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą.

Cenniki do pobrania:Wróć do spisu treści